DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI 2008 - Nadarzyn 9.11.2008
Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> gry scenariuszowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ciapek

Staż (od roku): 1997
Drużyna: SKILL

PostWysłany: Sro Paź 15 2008 15:38    Temat postu: DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI 2008 - Nadarzyn 9.11.2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy wszystkich chętnych na grę scenariuszową DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI 2008 w dniu 09.11.2008 w Nadarzynie.

Strony konfliktu oraz scenariusze wkrótce.

Miejsce – Baza wojskowa w Nadarzynie

Termin - 09.11.2008 (niedziela)

Ilość uczestników: max 400
Organizator – SKILL EVENTS
Współorganizatorzy – Drużyna Templars

Koszt uczestnictwa:

- wpisowe – 60 zł (płatne do 3.11.2008); 75 zł płatne na miejscu
- wypożyczenie sprzętu - 30 zł, (max. 120 kompletów)
- wypożyczenie maski 10 zł, magazynka 5 zł, butli 20 oz 5 zł, munduru 10 zł
- CO 2 każdorazowe nabicie butli płatne 2 zł.
- możliwość wypożyczenia butli HP - 15 zł ( ilość ograniczona, prosimy rezerwować mailem)

Kulki

Na grze można będzie używać kulek wyłącznie zakupionych na grze (FPO).
Na miejscu będą dostępne kulki Draxxus. Kulki w cenach super promocyjnych.
Rodzaje dostępnych kulek podamy tydzień przed imprezą (w zależności od pogody)

W cenie wpisowego:
- organizacja imprezy, aranżacja i przygotowanie scenariuszy
- samochody terenowe, SKOT, świece dymne, pirotechnika, broń specjalna (opis wkrótce)
- sędziowanie
- ID dla każdego uczestnika
- grochówka
- ubezpieczenie NNW uczestników
- losowanie cennych nagród
- HP

Na miejscu ogródek cateringowy, grill.

Wszyscy gracze proszeni są o przestrzeganie następujących przepisów:
- zakaz strzelania (choćby bez kulek) poza miejscami do tego przeznaczonymi (pole gry i strefa chrono)
- bezwzględny obowiązek używania barrel bagów w strefie bezpiecznej (na miejscu będą dostępne dla osób które nie posiadają)
- przestrzegania zasady kulek organizatora (FPO)
- gry fair play

Każdy, kto zapłaci wpisowe zobowiązuje się do przestrzegania powyższych zasad. Bardzo prosimy o przemyślenie przed rejestracją warunków uczestnictwa, ponieważ osoby łamiące ustalone zasady będą usuwane z imprezy.

Harmonogram
07.00 Wejście na teren gry
09.30 Podział na drużyny i znakowanie
10.00 Rozegramy dwa scenariusze, każdy po 3 godziny.

W trakcie scenariuszy uczestnicy będą mieli do dyspozycji samochody terenowe, transporter Skot, i samochody rozpoznawcze.

Fotografowanie i filmowanie imprezy TYLKO za wcześniejszą zgodą organizatora. Zdjęć nie można wykorzystywać do celów komercyjnych, zarobkowych oraz reklamowych.

Rejestracja uczestników tylko na stronie www.paintball.info.pl w dziale Imprezy/Dzień Niepodległości 2008. Informacje o grze możecie uzyskać pod numerem telefonu 0*22 875 27 75 lub 603 657 081, 601 409 376, oraz w sklepie SKILL na ulicy Batorego 16 lok. 126

Więcej informacji wkrótce...
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
szpadliszi

Drużyna: DOP/AłaAła

PostWysłany: Sro Paź 15 2008 15:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. Szpadliszi ( pierwszy !! 8) )
2..
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
BEART

Staż (od roku): 2007
Drużyna: Buffalo Soldiers Toruń/ Goodfellas

PostWysłany: Sro Paź 15 2008 16:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

65 zł i kulki organizatora paliwo na dojazd ze 400zł koszt jednego wyjazdu hmm sporo licze przy 2 kartonach kulek :?

pojazdy beda dekoracją czy bedą dowozić uczestników?

Jak ktoś był juz wczesniej to napiszcie czy warto
do góry
Rybka [CzD]

Staż (od roku): 1999
Drużyna: Czerwone Diabły

PostWysłany: Sro Paź 15 2008 17:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

2-12. Czerwone Diabły z piekła rodem
do góry
Generał(Legion Ch.)

Staż (od roku): 1996
Drużyna: Legion Chotomów

PostWysłany: Sro Paź 15 2008 17:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

FPO !!!! szkoda !!!! a mogło być tak fajnie :cry:
do góry
graczyk77[SZPON]

Staż (od roku): 2007
Drużyna: SZPON

PostWysłany: Sro Paź 15 2008 19:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

FPO -rodzaje kulek podacie dopiero po maxymaltym czasie do wpłaty.
Szkoda, bo ciekawie sie zapowiadało
do góry
SIWY

Drużyna: U.S Boska Wola

PostWysłany: Sro Paź 15 2008 19:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ceny kulek zostaną podane do końca października a nie jak piszesz po czasie wpłaty.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
szpadliszi

PostWysłany: Sro Paź 15 2008 19:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

graczyk[SZPON] napisał:
FPO -rodzaje kulek podacie dopiero po maxymaltym czasie do wpłaty.
Szkoda, bo ciekawie sie zapowiadało

a widzicie, jednak "młody" jestem w tym temacie , nie zwrocilem uwagi ,ze FPO i ze mozna dac ceny dopiero po wplacie

pozyjemy, zobaczymy ....
do góry
Chrabcio

Staż (od roku): 2015
Drużyna: Krejsers

PostWysłany: Sro Paź 15 2008 20:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

2-12. Czerwone Diabły z piekła rodem
13-22 Krejsers - rok temu było miodnie liczymy na powtórkę - będziemy pod warunkiem, że będą fioletowe kulki w kropki o kolorze sinokoperkowego różu :)
do góry
szpadliszi

PostWysłany: Sro Paź 15 2008 20:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chrabcio napisał:
fioletowe kulki w kropki o kolorze sinokoperkowego różu :)

Chrabcio, to nie bedzie nic widac tych kropek .. :D
do góry
Qniu

Staż (od roku): 2003
Drużyna: Bos Primigenius Varsovia

PostWysłany: Sro Paź 15 2008 20:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

BPV się wybiera, jeszcze nie wiadomo w jakiej sile, ale na pewno będziemy :)
do góry
Hicks [Krejsers]

Staż (od roku): 2006

PostWysłany: Sro Paź 15 2008 21:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

będzie Skot - Skot jest ok !
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Hicks [Krejsers]

Staż (od roku): 2006

PostWysłany: Sro Paź 15 2008 21:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

będzie Skot - Skot jest ok !
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Komisarz

Staż (od roku): 2008

PostWysłany: Sro Paź 15 2008 21:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. FPO :/
2. Draxxusy :/
3. Fotografowanie TYLKO za wczesniejsza zgoda organizatora :/
4. Wpisowe – 60 zł (płatne do 3.11.2008); 75 zł płatne na miejscu :/
...

Jakies plusy?
do góry
Generał(Legion Ch.)

PostWysłany: Sro Paź 15 2008 21:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja tam nie lubię jak ktoś mi mówi gdzie i u kogo mam kupować (taki starczy nawyk ) stąd moje święte oburzenie , co nie zmienia faktu że organizator ma renomę i nie wykluczam naszej obecności.

PS. Kochani ORGANIZATORZY ....FPO tylko zniechęca a nie mobilizuje(chyba lepiej mieć 400 wojaków bez FPO niż 150 z nim ...taki czysty rachunek ekonomiczny !!!!!), bo w tym naprawdę nie tylko kasa się liczy !!!!!
Szacuneczek !!!
do góry
Kula68

PostWysłany: Sro Paź 15 2008 22:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na wszystkich imprezach Skilla zawsze obowiązuje zasada FPO.Tak bylo i jest.Nigdy nikomu to nie przeszkadzalo.Ceny kulek na imprezach zawsze były bardzo atrakcyjne.Więc czemu nagle robicie z tego problem ???
do góry
Generał(Legion Ch.)

PostWysłany: Sro Paź 15 2008 22:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kula 68 napisał:
Na wszystkich imprezach Skilla zawsze obowiązuje zasada FPO.Tak bylo i jest.Nigdy nikomu to nie przeszkadzalo.Ceny kulek na imprezach zawsze były bardzo atrakcyjne.Więc czemu nagle robicie z tego problem ???

Kula !!!! znasz mnie nie od dzisiaj i doskonale wiesz przyjacielu że daleki jestem od marudzenia i wszelkich form upierdliwości ,ale uznaję zasadę wolnego wyboru !!!.
Tak jak ja nigdy (przy wielu naszych spotkaniach) nie narzucałem ani wam ani nikomu z obecnych żadnych ograniczeń rozumiejąc że jesteście ludzimi dorosłymi i sami potraficie dokonać wyboru z czego i czym chcecie "szczelać" i wybór ten zawsze szanowałem .
Dlatego też bardzo bym chciał żeby nikt mi nie narzucał czym ja się mam bawić .
To że Skillowi jeszcze nikt nie powiedział że FPO + wpisowe 60 zł !!!!!! tylko znacząco ograniczy ilość graczy co przełoży się na mniejszą kasę a co za tym idzie mniejszy zysk to już nie mój problem .
Wiem jedno !!! Nic nie stoi na przeszkodzie by duch postępu i prawdziwego "geszaftu" nawiedził naszych kolegów ze Skilla.

Czego im życzę z całego serca !!!!!
do góry
Komisarz

Staż (od roku): 2008

PostWysłany: Sro Paź 15 2008 23:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...i uwolnić orkę !! :)
do góry
Łazik

Staż (od roku): 2002
Drużyna: Goci

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 6:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. Szpadliszi
2-12. Czerwone Diabły
13-22 Krejsers
32. Goci
do góry
szpadliszi

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 8:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trudno sie nie zgodzic z [b]Generałem[b] ..

wpisowe - niby duze, no ale i atrakcje sie zapowiadaja jakies ( rozumiem,ze grochowka bedzie z wkladka ! )

ale faktycznie - FPO zdecydowania odstrasza ! nawet jesli ceny beda mega promocyjne, to i tak czesc ludkow stwierdzi "o nie ! nikt mi nie bedzie mowil czym mam szczelac!"

no ale - nie ja tu ustalam zasady , na szczescie jest jeszcze troche czasu, wiec bede uwaznie sledzil dyskusje w tym temacie

ave !
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> gry scenariuszowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 1 z 19

Skocz do: