DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI 2008 - Nadarzyn 9.11.2008
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> gry scenariuszowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Generał(Legion Ch.)

Staż (od roku): 1996
Drużyna: Legion Chotomów

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 16:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja Panowie kończę dywagacje na temat FPO bo ani wy mnie nie przekonacie do swoich racji ani ja was.
Po prostu nie podoba mi się FPO i kropka (mam chyba jeszcze prawo mieć swoje zdanie ).
Wystawiłem na wewnętrznym forum Legionu Ch. listę chętnych na to scenerio zobaczymy czy i ilu się wpisze .
I mam wielką prośbę do SIWEGO :
-Proszę przeczytaj z uwagą mój pościk zwłaszcza ten fragment o narzucaniu i jeśli nadal będziesz uważał że wolny wybór kulasków jakimi chcę się bawić czy markera równa się nawoływaniu do nie noszenia masek czy podkręcaniu giwer na 400 bądź nie przestrzeganiu regulaminów organizatora to będzie mi naprawdę bardzo przykro.
Nie nad interpretujmy !! i nie doszukujmy się wszędzie złej woli !!!!

Ps. I jeśli nawet nie przybędę na wasze scenerio to życzę Wam (organizatorom) jak i wszystkim waszym gościom udanej imprezy i zajebistej zabawy.
Z wyrazami szacunku
GENERAŁ (Legion Chotomów)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Ciapek

Staż (od roku): 1997
Drużyna: SKILL

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 17:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Złej woli można się doszukać w robieniu złego PRu. Na przykład kolega Szpadliszi zapisał się jako pierwszy, wnosząc z postu z entuzjazmem, a w skutek min. twoich wypowiedzi, zdystansował się i być może nie weźmie udziału w imprezie. Cześć ludzi się waha, czy wziąć udział i takimi postami można kogoś skutecznie zniechęcić i niedoczytają wypowiedzi osób, które były na innych naszych imprezach i mogłyby je raczej rekomendować. Czy byłeś kiedyś na imprezie organizowanej przez SKILL? Czy masz coś do zarzucenia organizacji?

Dlatego irytujemy się, gdy podejmująć inicjatywę, wkładając wysiłek i trud w orgniazację czegoś fajnego, ktoś "robi nam koło pióra". Lepiej, żeby nic nie było (Kononowicz)? ;)
do góry
Generał(Legion Ch.)

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 17:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widocznie nie wiedział co zacz FPO (dopiero zaczyna przygodę z "malowaniem).
A co byś mu powiedział jak by po wpłaceniu wpisowego pojawił się przed tobą z dwoma kartonami pod pachą swoich kulek kupionych za ostanie swoje pieniążki ?.
Powinieneś mi dziękować że człowiek został uświadomiony i będąc dorosłym podejmie decyzje wiedząc co i jak .
Możliwe że jemu zaoszczędziłem dodatkowych wydateków a tobie nieprzyjemności 09. Listopada.
Tak więc naprawdę nie mam złej woli i nie wykluczam swojej obecności (bo naprawdę bardzo bym chciał do was przyjechać
do góry
Yivo

Staż (od roku): 2005
Drużyna: Mentals

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 18:19    Temat postu: Re: DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI 2008 - Nadarzyn 9.11.2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Generał(Legion Ch.) napisał:
Widocznie nie wiedział co zacz FPO (dopiero zaczyna przygodę z "malowaniem).

Nie żebym się czepiał ale:

Ciapek napisał:

...
Na grze można będzie używać kulek wyłącznie zakupionych na grze (FPO)..
...
Wszyscy gracze proszeni są o przestrzeganie następujących przepisów:
- przestrzegania zasady kulek organizatora (FPO)
...

Każdy kto przeczyta zaproszenie na imprezę będzie na zawsze wiedział co to znaczy FPO.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Generał(Legion Ch.)

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 18:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A On widocznie nie doczytał ( no może nie zrozumiał....tego nie wiemy )
do góry
MichalPe

Staż (od roku): 2006
Drużyna: Aliens

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 18:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panowie...litości... nie spierajcie się już. :-)
do góry
SIWY

Drużyna: U.S Boska Wola

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 18:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm a to ponoć ja nad interpretuję :)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Banan [U.S.BoskaWola]

Staż (od roku): 2005
Drużyna: U.S.Boska Wola

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 19:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Boska Wola zgłasza się na razie tyle
1. Szpadliszi
2-12. Czerwone Diabły
13-22 Krejsers
32. Goci
33-?. XIII Pluton
34-38. AntX
39-49 U.S.Boska Wola
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
szpadliszi

Drużyna: DOP/AłaAła

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 20:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panowie , umiem czytac ... :roll: i szybko sie ucze

fakt ,ze pierwszy szał radosci ostudzilo troche przemyslenie zasady FPO,ale..i tak kupuje kulasy w skillu , wiec ... szał powrocił

cala ta dyskusja chyba jest naprawde zbedna , ja osobicie nie bede sie wypowiadal - tanio/drogo/za drogo

ja bede , stwierdzam,ze mnie stac, a jak nie, to juz sobie odkladam powolutku $ ( zeby budzetu rodzinnego nie naruszac , starczy,ze mi zonka odpalila na sprzet do zabawy ladna sumke ) i NADAL JESTEM NA PIERWSZYM MIEJSCU :)

zeszloroczny temat Dnia Niepodleglosci tez podniosl burze w temacie FPO, ale jakos szybko ucichla, wszyscy zaczeli interesowac sie sama gra, a po calej zabawie bylo mnóstwo pochwalnych postów i ucieszonych ryjków. i chyba o to chodzi

ja to licze tak : wejscie 60 + kulki FPO = ( jak dla mnie ) wejscie 40 + kulki BYO + PALIWO na Mazury

skonczmy juz temat tych kulasów, sledze temat , licząc na jakies info dot. skot'a , pojazdow, atrakcji, a nie tylko pusta dyskusja

super,ze ktos cos robi , ze mu sie chce, ze ogarnie - i za to, niech se zarobi !

over
do góry
MichalPe

Drużyna: Aliens

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 20:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szpadliszi napisał:

ja to licze tak : wejscie 60 + kulki FPO = ( jak dla mnie ) wejscie 40 + kulki BYO + PALIWO na Mazury

Mazury?
do góry
[FOKI] Beton

Drużyna: FOKI

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 20:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze ktoś nadać dokładne namiary, najlepiej ze wskazaniem na którejś z map

bedziemy w conajmniej kilka jesli nie kilkanaście FOCZEK na miejscu
do góry
szpadliszi

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 21:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Goblin napisał:
szpadliszi napisał:

Mazury?

to przyklad, bo wiekszosc scenariuszy granych jest gdzies daleko od centrum - ostatnie : Barczewko, Tczew , Skwierzyna, Bydgoszcz, wiec 200-300 km drogi ( drogi, ktora trzeba pokonac furka, a na wode nie jezdzi niestety )
do góry
Tinky [WGSP]

Drużyna: WGSP [Wesoła Gromadka Szalonego Puchatka]

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 22:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sorry ze sie wtrace do tej jakże przemiłej dyskusji ale byłem na zeszłorocznym dniu Niepodległości, co prawda organizacji nie mam nic do zarzucenia bo była jednym słowem świetna ale kupiłem bodajże kulki Head huntery (dokładnie nie pamietam) i nie były pierwszej świeżości co nie tylko ja potwierdzałem..

p.s nie pisze tego żeby komuś uprzykrzyć gre ale sorry takie są fakty.

A co do gry to życze wam udanego malowania niestety bez mojej osoby.
do góry
FF.Gutek

Drużyna: Friendly Fire

PostWysłany: Pią Paź 17 2008 1:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo cieszy mnie organizacja Dnia Niepodleglosci, koledzy, ktorzy byli rok temu bardzo sobie chwalili.
Bardzo chetnie przejade sie na impreze (i zabiore paru braci). Tylko bardzo bym prosil w miare mozliwosci, podac dokladniejsze dane i ceny kulek - rozumiem, ze nie wszystko sie da - hop siup, sam organizowalem impreze. Ale pomimo tego, bardzo prosze ;)

A co do tych kul.. idea bardzo szczytna - i z 1 strony bardzo mi się podoba..
Ale czy przypadkiem Skill - jako sklep, nie wezmie rowniez kul komercyjnych? A zarazem twardszych "kasztanow"?
Z tego wzgledu, aby je sprzedac - to raz.
A dwa - ze beda pewnie duzo tansze, niz te lepszej klasy - bardziej miekkie.
______
troche przesadzilem ze slowem "bardzo" ;)
Pozdro!

PS.
"Fotografowanie i filmowanie imprezy TYLKO za wcześniejszą zgodą organizatora.
Zdjęć nie można wykorzystywać do celów komercyjnych, zarobkowych oraz reklamowych."

Rozumiem, ze w 2 zdaniu jest podana przyczyna..?
Moze na oswiadczeniu uczestnika powinien pojawic sie tak owy punkt?
I wtedy kazdy bedzie mogl robic zdjecia, bez oporow, ale nie wykorzystywac ich w celach w/w.
do góry
Aloo

Staż (od roku): 2002
Drużyna: SABOTAGE

PostWysłany: Pią Paź 17 2008 8:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciapek napisał:
Rejestracja uczestników tylko na stronie www.paintball.info.pl w dziale Imprezy/Dzień Niepodległości 2008.

Kiedy ruszy rejestracja?
do góry
Gienia

Staż (od roku): 1997

PostWysłany: Pią Paź 17 2008 9:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

FF.Gutek napisał:

A co do tych kul.. idea bardzo szczytna - i z 1 strony bardzo mi się podoba..
Ale czy przypadkiem Skill - jako sklep, nie wezmie rowniez kul komercyjnych? A zarazem twardszych "kasztanow"?
Z tego wzgledu, aby je sprzedac - to raz.
A dwa - ze beda pewnie duzo tansze, niz te lepszej klasy - bardziej miekkie.
______
.

Dementuję :)
A tak poważnie, to organizujemy od x lat dwa scenariusze w roku: jeden na początek drugi na koniec sezonu. W tych okresach pogoda jest, rzekłbym zmienna. Czasami ciężko trafić z twardością kulki. Jednak zawsze robimy imprezy na świeżych kulkach. Teraz też będą na imprezie Triumphy (najtańsze z DXS) jeżeli pogoda będzie umiarkowana, ale to nie są kasztany (dodam tylko, że nie mamy ich aktualnie na stanie ;-) .

A jeżeli chodzi o Head Huntery w zeszłym roku to faktycznie były kiepskie i zleżałe. Dlatego ich nie sprzedawaliśmy ;-) Odróżnić laikowi kulkę zleżałą od źle wystudzonej, lub za wcześnie zapakowanej jest nie sposób drogi Twinky.

Panowie, naszym zadaniem jest zrobić dobrą imprezę. Nie ma takowej jeśli kulki są do bani. Więc naprawdę nie chcemy wciskać nikomu kitu. Rok temu też to pisałem. Zresztą inaczej niż na innych imprezach europejskich u nas zawsze jest kilka rodzajów kulek (wszędzie jest zawsze tylko jeden ze specjalnym kolorem/nadrukiem, bo ludzie oszukują :) ). Każdy znajdzie coś dla siebie.

Ceny kulek napewno będą niższe niż detaliczne. Nie wiemy tyko o ile.
do góry
szpadliszi

PostWysłany: Pią Paź 17 2008 9:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobra, dosc tych kulek, z czegos i tak bedziemy strzelac ...

WOJNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:
do góry
Willi Gruber

Staż (od roku): 2001
Drużyna: Bos Primigenius Varsovia

PostWysłany: Pią Paź 17 2008 12:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Generał(Legion Ch.) napisał:

To że Skillowi jeszcze nikt nie powiedział że FPO + wpisowe 60 zł !!!!!! tylko znacząco ograniczy ilość graczy co przełoży się na mniejszą kasę a co za tym idzie mniejszy zysk to już nie mój problem .
Wiem jedno !!! Nic nie stoi na przeszkodzie by duch postępu i prawdziwego "geszaftu" nawiedził naszych kolegów ze Skilla.

W związku z powyższym, solidaryzując się w pełni z organizatorem zgłaszam nie dziewięciu, a dziesięciu ludzi, aby zwiększyć ich zyski...

1. Szpadliszi
2-12. Czerwone Diabły
13-22 Krejsers
32. Goci
33-?. XIII Pluton
34-38. AntX
39-49 U.S.Boska Wola
50-60 BPV

Biadolicie jak stare baby z zaawansowaną miażdżycą... Albo jedziesz bryką z klimą i wypasem albo trolejbusem z chłopakami z huty... A za wypas, niestety trzeba zapłacić...
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
[HSS] Jubszy

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Jarheads, Magfed Poland, Bulwers

PostWysłany: Pią Paź 17 2008 14:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. Szpadliszi
2-12. Czerwone Diabły
13-22 Krejsers
32. Goci
33-?. XIII Pluton
34-38. AntX
39-49 U.S.Boska Wola
50-60 BPV
61.70 HSS Bielsko-Biała
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Chrabcio

Staż (od roku): 2015
Drużyna: Krejsers

PostWysłany: Pią Paź 17 2008 14:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to teraz pozostaje ustalić którego szpitala "bronimy" i to by było na tyle :)
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> gry scenariuszowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 3 z 19

Skocz do: