DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI 2008 - Nadarzyn 9.11.2008
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> gry scenariuszowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rotiv

Drużyna: STRONGHOLD GROUP

PostWysłany: Wto Lis 11 2008 9:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Generał(Legion Ch.) napisał:
Hola hola ...!!!! Panowie !!!! co jest !!!
Rotiv( FALLEN ANGELS) napisał:
"""No zastanawiające:
SCENO 1
Finowie kończą cofnięci daleko aż przy skrzyżowaniu przy G1
Nie ma mowy o kontrolowaniu bunkrów na linii Mannerheima czy np: S3,B3,S4

"Cel gry: Wojska radzieckie – przełamanie i zajęcie jak największego linii Mannerheima
Start wojsk radzieckich z bunkra B6 "

Pełne dementi !!! Legion Chotomów i pięciu kolegów (sorki ale zapomniałem z jakiej drużyny i proszę o przypomnienie co by im podziękować ) zaczynał o 10.00 na piątce (takie wały przed garażami G2 od Rosjan po prawej stronie od R6) i o godz. 13.00 skończył dokładnie w tym samym miejscy(wpis dokonany parę sekund przed 13.00 !!!) po dwukrotnym odbijaniu tego obiektu !!!!
Tak więc proszę nie opowiadać że Finowie zakończyli pierwsze sceno ...DALEKO COFNIĘCI bo to nie prawda !!!!... i nas obraża !!!!!

Nie irytuj się bo nikogo nie miałem zamiaru obrażać :) Chyle czoła przed waszym wyczynem ale sam musisz przyznać że was 5 można traktować jak oddział specjalny rzucony na tyły wroga ;) Ja i reszta F.A. broniliśmy od s3 do s4 i Finowie jeśli się pojawiali to po drugiej stronie drogi.
Jakieś 5 minut przed zakończeniem było gotowych do ataku ok 40 waszych na skrzyżowaniu ale utrzymaliśmy pozycje.
Wcześniej koło wioski salla pociągnęliśmy ofensywę którą zatrzymaliście na wysokości R13 wtedy prawdopodobnie puścili ze szpital/sztabu posiłki bo część z nas cofnęła się do medyka na skrzyżowaniu przy S3 i ponownie zaczeliśmy przejmowanie terenu.
POZDRAWIAM!!!
Co dokładnie działo się po waszej stronie wiem tylko z radia a tam słyszałem o przejęciu S2 i B2
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Generał(Legion Ch.)

Staż (od roku): 1996
Drużyna: Legion Chotomów

PostWysłany: Wto Lis 11 2008 11:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spoko ja się nie irytuję !!
wyjaśniam tylko że w ostanich minutach zajeliśmy S1 i 5-kę przez co wykonaliśmy zadanie utrzymania linii,
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
szaman

Staż (od roku): 2006
Drużyna: Krejsers

PostWysłany: Wto Lis 11 2008 12:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja chciałem Finom podziekować za Nokie.
do góry
Jarema {Animals}

Staż (od roku): 2008
Drużyna: Animals

PostWysłany: Wto Lis 11 2008 14:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje wszystkim za pożądne malowanie, dawno sie tak nie wyszalałem, mimo paru niedoróbek uważam że było super!
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
R4f4ł

Drużyna: Grim Reapers

PostWysłany: Wto Lis 11 2008 18:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co z losowaniem nagród ????
do góry
gall

Drużyna: Templars

PostWysłany: Wto Lis 11 2008 20:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Medyk napisał:
Pretorianie spieszą z podziękowaniami dla organizatorów i wszystkch uczestników tak przyjemnego dnia pod znakiem paintballa, lasu i słońca. Mam nadzieje, że tak jak my mieliście bardzo udaną niedzielę.

Udaną między innymi dzięki Tobie. Miło wspominam wspólną akcję pod koniec I scenario, gdy w 5 osób, czyli Medyk, Kobylin, Engel, jeden z graczy niezrzeszonych i moja skromna osoba, bardzo szerokim manewrem oskrzydlającym z prawej strony, po ciężkiej przeprawie przez gęste krzaki, weszliśmy na boczne oddziały Czerwonych i zajęliśmy strategiczny budynek. Byli bardzo zdziwieni, w ogóle nie przygotowani na nasze przybycie, dwóch udało mi się zgonić z wału bez oddania strzału, trzeci po dostaniu kulki się zbulwersował: "a ty żółty jesteś, że do mnie strzelasz? ":)
Jeszcze mi się micha cieszy jak sobie to przypominam :)
do góry
Łazik

Staż (od roku): 2002
Drużyna: Goci

PostWysłany: Sro Lis 12 2008 8:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Generał linii nie utrzymałeś S1 i 5 morze i tak ale R6 B2 i S2 były w naszych rękach do końca ale trzeba wam przyznać i podziękować walczyliście do końca.
do góry
Generał(Legion Ch.)

Staż (od roku): 1996

PostWysłany: Sro Lis 12 2008 10:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Całej nie to oczywiste !!! tylko na moim odcinku za który byłem odpowiedzialny !!
do góry
SIWY

Drużyna: U.S Boska Wola

PostWysłany: Sro Lis 12 2008 15:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dajcie nam Panie i Panowie jeszcze jeden dzień na podsumowanie gry.

Jutro podamy wszystkie informacje: wyniki, nagrody, ordery i takie tam.

Z góry dziękuję za cierpliwość.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Paszcza

Staż (od roku): 1998
Drużyna: Grim Reapers/Krejsers

PostWysłany: Czw Lis 13 2008 11:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

butla stako mi się zawieruszyła,
chętnie wymienię za flaszkę :)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
szpadliszi

Drużyna: DOP/AłaAła

PostWysłany: Czw Lis 13 2008 11:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paszcza[Krejsers] napisał:

Paszcza, wszyscy gubia faty i rekawiczki.. ale stako ... poszukaj na allegro :):)
a tak powaznie, pic to trza umic :-p
do góry
bronti

PostWysłany: Czw Lis 13 2008 16:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paszcza[Krejsers] napisał:

Paszcza kochanie;-),zlotko, skarbenku ja mam Twoja butle (tak mi sie wydaje), to ja Ci butle wisze;-) tak mi sie wydaje;-) pilnowalem jak swojej..albo lepiej;-)

Pozdro;-) chce nasze zdjecia;-)
do góry
szpadliszi

Drużyna: DOP/AłaAła

PostWysłany: Czw Lis 13 2008 16:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

SIWY , cos tam wiadomo o wynikach, cyferkach, losowaniach .. ?
do góry
Ciapek

Staż (od roku): 1997
Drużyna: SKILL

PostWysłany: Czw Lis 13 2008 16:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jako organizatorzy chcielibyśmy serdecznie podziękować za tak liczne przybycie! W imprezie udział wzięło ponad 422 osoby (a dokładnie 423 :-)

Serdeczne podziękowania dla:
- Drużyny Templars za zorganizowanie sztabów, prowdzenie imprezy i pomoc w zarządzaniu imprezą.
- Sędziom, za zwyczajowo niewdzięczną lecz sumiennie wykonaną pracę.
- oraz wszystkim, którzy się przyczynili do sprawnego przebiegu imprezy.
- pogodzie, że się nie wyłamała i jak zwykle była dobra.

Oficjalne wyniki kształtują się następująco:
Scenariusz numer 1 - Zdecydowane zwycięstwo Finów. Co prawda kontratak Armii Sowieckiej był druzgoczący ale niestety spóźniony i tak przewagą punktową zwyciężyła Armia Fińska.
Scenariusz numer 2 - Zdecydowane zwycięstwo Armii Czerwonej :-) Konwój, dzięki podstępowi dowodzących dotarł na miejsce. Wioska Salla została utrzymana. Finowie zostali zmuszeniu do wycofania się na wzgórze, które do końca udało się im obronić.

Losowanie nagród odbędzie się jutro (pod wieczór ogłosimy wyniki). Nagrody będą indywidualne oraz drużynowe.
Pośród drużyn biorących udział w scenariuszach rozlosowany zostanie marker
- Tacamo .50 cal (na bazie Iona)
Nagrody indywidualne to marker Tippmann 98c Platinum Series, Kulki, koszulki, gadżety
do góry
doktor1986

PostWysłany: Czw Lis 13 2008 19:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na jakiej podstawie beda losowane nagrody bo jakos sobie tego nie wyobrazam. dla druzyn rozumiem a indywidualne?
do góry
Chrabcio

Staż (od roku): 2015
Drużyna: Krejsers

PostWysłany: Czw Lis 13 2008 20:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podobno jedną z nagród ma być butla Stako, mało grana, używana głównie przez kobietę, oczywiście garażowana ;)
do góry
WHITE[CzD]

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Czerwone Diabły

PostWysłany: Czw Lis 13 2008 20:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:

A nie Osin od ciebie pożyczał butlę ?

Zgubiłem zestaw naprawczy, i zestaw ball detentów do ETEK2, prawdopobne miejsce położenia to nasza kanciapa ( w budynku) CzD i Krejsersów.
do góry
ostry84

Staż (od roku): 2008

PostWysłany: Czw Lis 13 2008 20:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

doktor1986 napisał:
na jakiej podstawie beda losowane nagrody bo jakos sobie tego nie wyobrazam. dla druzyn rozumiem a indywidualne?

każdy z graczy miał ID z niepowtarzalnym numerem, pewnie na takiej podstawie :)
do góry
Quarek

Drużyna: EPT

PostWysłany: Czw Lis 13 2008 21:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a tak z ciekawości to masz jeszcze to ID ??:)
do góry
doktor1986

PostWysłany: Czw Lis 13 2008 21:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ok ID mial kazdy ale wiekszosc myslala ze losowania nie bedzie bo trzeba bylo to losowanie zrobic w przerwie miedzy sceno a nie tydzien po imprezie przez forum. ja np. zostawilem ale trzeba sie postawic na miejscu innych to po 1
po 2 jak to bedzie losowane? bo chyba organizatorzy nie rzuca sobie hasla na forum z byle jakim numerem albo beda udawali ze cos losuja a cala pule zgarna "koledzy" (nie twierdze ze tak bedzie i licze na sprawiedliwe losowanie ale i takie numery sie zdarzaja). trzeba by bylo jakos nawiazac losowanie np. z totolotkiem ale jak to zrobic to nie mam pojecia

moze niech ktos z organizatorow sie wypowie dokladniej na temat nagrod jak i ich ilosci i w jaki sposob beda wybierane numerki bo ja sobie nie wyobrazam tego.

pozdrawiam
peace
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> gry scenariuszowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Następny
Strona 17 z 19

Skocz do: