DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI 2008 - Nadarzyn 9.11.2008
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> gry scenariuszowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gall

Staż (od roku): 2006
Drużyna: Templars

PostWysłany: Nie Lis 09 2008 22:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O jacie, trzeźwy Krejsers!!! D :D :D
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
EJ

Staż (od roku): 2007
Drużyna: F.S.Z.A Banda

PostWysłany: Nie Lis 09 2008 23:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zdjecia http://www.megaupload.com/?d=9OAF13VV
do góry
-Abram-

Drużyna: Krejsers/Therapy

PostWysłany: Pon Lis 10 2008 8:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gall napisał:
O jacie, trzeźwy Krejsers!!! D :D :D

Noooo,było nas więcej :)
do góry
Quarek

Drużyna: EPT

PostWysłany: Pon Lis 10 2008 8:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może mi ktoś wyjaśnić jak pobrać te zdjęcia z megaupladu ??
do góry
Von Marek

Staż (od roku): 2008

PostWysłany: Pon Lis 10 2008 8:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Quarek napisał:
może mi ktoś wyjaśnić jak pobrać te zdjęcia z megaupladu ??

Znajdź okienko
"Wprowadź kod XXX tutaj:"
przepisz kod
kliknij "download"
odczekaj 45sekund
kliknij free download i zasysasz:)
do góry
Generał(Legion Ch.)

Staż (od roku): 1996
Drużyna: Legion Chotomów

PostWysłany: Pon Lis 10 2008 10:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W imieniu swoim jak i Legionu Chotomów bardzo dziękuję wszystkim wojakom jak i organizatorom za naprawdę kawał zacnego czochranka !!!
Mam nadzieję że chociaż troszkę przydaliśmy się stronie fińskiej i nie byliśmy ciężarem ?!.
Szacunek dla Dowództwa Finów za zaangażowanie i w miarę możliwości szybkie reagowanie na zmieniającą się sytuację (był jeden babol w 1 sceno kiedy na lewo od drogi 5,r6,1 ,2 zostało dosłownie 3 finów i sanitarjusz(wielki szacun )w czym dwóch już bez kulek i gazu {dzięki koledze co odsypał mi kilka kulasków } ale tu zawaliła łączność ze sztabem której przez ponad pół godziny po prostu nie miałem.
jeszcze raz wielkie dzięki i DO NASTĘPNEGO !!!
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Enterek

Staż (od roku): 2004
Drużyna: http://www.pumper-nickel.net/

PostWysłany: Pon Lis 10 2008 11:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w imieniu moim tj. Enterek oraz Białostoskich Żubrów podziękować za gre było fajowo, pogoda jeszcze bardziej fajowa, ale kulki nie za twarde :) Wg niektórych opini dobiera się kulencje do pogody i sprzętu i wogole, no ale na frosty moim zdaniem za wczesnie i dziwnie twarde bo na głowie to mam chyba ze 4 guzy, nie licząc dziesiątków siniaków na ciele.

Zabawa przednia. oby do następnego. POZDROWIENIA
do góry
Qniu

Staż (od roku): 2003
Drużyna: Bos Primigenius Varsovia

PostWysłany: Pon Lis 10 2008 11:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Dołączam dla podziękowań za grę. Miodnie było postrzelać się na takiej imprezie. I nie tylko ;)
Zdravim
do góry
macgus

Staż (od roku): 1995

PostWysłany: Pon Lis 10 2008 12:02    Temat postu: rękawice Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki wszystkim za świetną zabawę.
PS. Znalazcę czarnych rękawic skórzanych, zapinanych na rzepa, z napisem MOTOR RACER poszę o zwrot. Zostały na stołówce przy grochówce :)
Pozdro
do góry
Amarant [XIII Pluton]

Staż (od roku): 2005
Drużyna: XIII PLUTON

PostWysłany: Pon Lis 10 2008 13:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Grid o fata sie nie martw. Moja Pani Sedzia wziela go ze soba :)
pisz na a.felidae@gmail.com
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Golabek

PostWysłany: Pon Lis 10 2008 14:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja takze dziekuje za gre.

wiecej bylo + niz - .

jedno pytanie czy ktos nie znalazl moze 2 fatow przezroczystych 100 JT?
do góry
jarunia

Drużyna: STRONGHOLD GROUP

PostWysłany: Pon Lis 10 2008 14:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też przyłączam się do podziękowania za grę zarówno graczom, organizatorom i "serwisantowi" za ożywienie IONa ;)
Co do wrażeń z gry to budynek R8 na Naszej lewej chyba na długo zostanie w pamięci obu stron... Chyba każdy kto tam walczył (nie mylić z "przyglądał się") zaliczył wizytę u medyka :) Prawa strona Finów była naprawdę silna, ale jakoś daliśmy radę :)

Skoro udało się odnaleźć na forum fata to ja też spróbuje.
Chodzi o rękawiczki, konkretnie SKELETON GLOVES, czarne z zarysowanymi kośćmi dłoni (nie pytajcie jak je zgubiłem - prawdopodobnie gdzieś w okolicach sztabu czerwonych ;) Jakby ktoś coś przypadkiem wiedział czekam na info.
do góry
GenX

Drużyna: SZAJKA

PostWysłany: Pon Lis 10 2008 21:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://bundy.pl/galerie/nadarzyn2008/
o 22 powinno byc wszystko wgrane
do góry
Martin [JARHEADS]

Drużyna: JARHEADS

PostWysłany: Pon Lis 10 2008 22:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jarheadzi dziękują organizatorom za bardzo fajną gierkę (po raz kolejny nowa, ciekawa formuła!), a także wszystkim graczom w jednej i drugiej strony za doskonałą zabawę i miłą atmosferę. Miło było znowu spotkać starych paintballowych znajomych :-)
Jak dla mnie, DN to wyśmienite zakończenie sezonu :-)
do góry
szpadliszi

Drużyna: DOP/AłaAła

PostWysłany: Pon Lis 10 2008 23:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panowie i nieliczne PANIE - PODZIEKOWAŁ !

To byl naprawde udany dzien !
Do zobaczyska
do góry
Generał(Legion Ch.)

PostWysłany: Pon Lis 10 2008 23:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hola hola ...!!!! Panowie !!!! co jest !!!
Rotiv( FALLEN ANGELS) napisał:
"""No zastanawiające:
SCENO 1
Finowie kończą cofnięci daleko aż przy skrzyżowaniu przy G1
Nie ma mowy o kontrolowaniu bunkrów na linii Mannerheima czy np: S3,B3,S4

"Cel gry: Wojska radzieckie – przełamanie i zajęcie jak największego linii Mannerheima
Start wojsk radzieckich z bunkra B6 "

Pełne dementi !!! Legion Chotomów i pięciu kolegów (sorki ale zapomniałem z jakiej drużyny i proszę o przypomnienie co by im podziękować ) zaczynał o 10.00 na piątce (takie wały przed garażami G2 od rosjan po prawej stronie od R6) i o godz. 13.00 skończył dokładnie w tym samym miejscy(wpis dokonany parę sekund przed 13.00 !!!) po dwukrotnym odbijaniu tego obiektu !!!!
Tak więc proszę nie opowiadać że Finowie zakończyli pierwsze sceno ...DALEKO COFNIĘCI bo to nie prawda !!!!... i nas obraża !!!!!
do góry
Medyk [Pretorians]

Drużyna: Legion of Pretorians

PostWysłany: Wto Lis 11 2008 0:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pretorianie spieszą z podziękowaniami dla organizatorów i wszystkch uczestników tak przyjemnego dnia pod znakiem paintballa, lasu i słońca. Mam nadzieje, że tak jak my mieliście bardzo udaną niedzielę.
Ps.W mojej pamięci szczegolnie utkwił promienny uśmiech Ani,którą spotkałem podczas przerwy w rejestracji.... a który postawił mnie na nogi i dodał sił na 2 sceno.
do góry
Generał(Legion Ch.)

PostWysłany: Wto Lis 11 2008 0:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już wiem to WILDBOYZ !!!! tak dzielnie z nami walczył między innymi o "piątkę "
Dzięki Panowie !!!!!
do góry
osowian

Staż (od roku): 2008
Drużyna: [AP] GRYF

PostWysłany: Wto Lis 11 2008 1:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ruskie (AP - GRYF) dziękują za grę!
Milusi był wysyp Finów z wozu Bojowego w ostatnich mimutach gry. Zabawa super.
Ps. Mało było jeść dla przyjezdnych ( 75 zł za grochówkę? )
Ps2. Jakieś toalety ?
PS3. wóz pancerny ruszył-to rekompensuje wiele nidostatków :twisted:
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Quarek

Drużyna: EPT

PostWysłany: Wto Lis 11 2008 2:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"toalety i umywalki zaraz obok budynku (umiejscowiony obok gastronomi)."

znam to tylko z opisu bo nie przypiliło mnie aż tak bardzo by się za tym aż tak rozglądać :))
ale wyraźnych oznaczeń to było brak
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> gry scenariuszowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następny
Strona 16 z 19

Skocz do: