DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI 2008 - Nadarzyn 9.11.2008
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> gry scenariuszowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Spławik

Staż (od roku): 1997
Drużyna: NF/TT

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 8:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale FPO przynajmniej daje nadzieję że nie będzie kasztanów dziurawiących spłuczki i odłupujących korę z drzew.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Hicks [Krejsers]

Staż (od roku): 2006
Drużyna: Krejsers

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 9:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eee, tam taka dyskusja jest przed każdym sceno z fpo - taka była i przed jednym z Tomaszowów, a zjechało się i grało ponad 400 osób.
Panowie wpisujcie bo imprez w tym roku jak na lekarstwo.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Von Marek

Staż (od roku): 2008

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 10:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

im szybciej podadzą cene za kulasy tym szybciej lista się zapełni
o ile oczywiście cena będzie faktycznie extra super promocyjna podzielona przez 2;)
do góry
Aloo

Staż (od roku): 2002
Drużyna: SABOTAGE

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 10:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sabotage na pewno bedzie.
do góry
szpadliszi

Drużyna: DOP/AłaAła

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 10:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Von Marek napisał:
im szybciej podadzą cene za kulasy tym szybciej lista się zapełni

i nie tylko cene, nie ma tez info o : sceno , o tych dodatkach , ktore generuja wysoka cene - pojazdach, pirotechnice itd.

krtoko mowiac - Panowie, wiecej szczegolow ! bo impreza moze byc miodna ( mimo,ze droga ) , ale szczegoly, szczegoly !
do góry
Busi [Krejsers]

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 10:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Komisarz napisał:
1. FPO :/
2. Draxxusy :/
3. Fotografowanie TYLKO za wczesniejsza zgoda organizatora :/
4. Wpisowe – 60 zł (płatne do 3.11.2008); 75 zł płatne na miejscu :/
...

Jakies plusy?

Tak

W zeszłym roku była zajebista zabawa.
Jeśli teraz będzie w połowie tak fajna to będzie największy plus.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Komisarz

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 11:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spławik napisał:
Ale FPO przynajmniej daje nadzieję że nie będzie kasztanów dziurawiących spłuczki i odłupujących korę z drzew.

wlasnie to mnie martwi bo te kulasy juz od dluzszego czasu leza i sa przecenione w skillu...
do góry
Aloo

Staż (od roku): 2002
Drużyna: SABOTAGE

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 11:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W listopadzie to juz pewnie sie bedzie gralo na frostbite'ach. A te chyba nie leza tam od dluzszego czasu.
do góry
BREKFOKI

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 11:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Generał(Legion Ch.) napisał:
Kula 68 napisał:
Na wszystkich imprezach Skilla zawsze obowiązuje zasada FPO.Tak bylo i jest.Nigdy nikomu to nie przeszkadzalo.Ceny kulek na imprezach zawsze były bardzo atrakcyjne.Więc czemu nagle robicie z tego problem ???

Kula !!!! znasz mnie nie od dzisiaj i doskonale wiesz przyjacielu że daleki jestem od marudzenia i wszelkich form upierdliwości ,ale uznaję zasadę wolnego wyboru !!!.
Tak jak ja nigdy (przy wielu naszych spotkaniach) nie narzucałem ani wam ani nikomu z obecnych żadnych ograniczeń rozumiejąc że jesteście ludzimi dorosłymi i sami potraficie dokonać wyboru z czego i czym chcecie "szczelać" i wybór ten zawsze szanowałem .
Dlatego też bardzo bym chciał żeby nikt mi nie narzucał czym ja się mam bawić .
To że Skillowi jeszcze nikt nie powiedział że FPO + wpisowe 60 zł !!!!!! tylko znacząco ograniczy ilość graczy co przełoży się na mniejszą kasę a co za tym idzie mniejszy zysk to już nie mój problem .
Wiem jedno !!! Nic nie stoi na przeszkodzie by duch postępu i prawdziwego "geszaftu" nawiedził naszych kolegów ze Skilla.

Czego im życzę z całego serca !!!!!

dobrze prawi........
do góry
SIWY

Drużyna: U.S Boska Wola

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 11:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Generał w jednej wypowiedzi piszesz że nie tylko kasa się liczy, w następnej wyliczasz ile to my nie zarobimy jak nie bedzie FPO.
Pozwól że będę się trzymał zasad ustalonych wcześniej i sprawdzonych na wielu imprezach które z powodzeniem zorganizowaliśmy.

Jeżeli chodzi o to że nie lubisz jak Ci się coś narzuca to przemyśl grę w paintball ( przynajmniej na naszych imprezach) ponieważ narzucamy i wymagamy strzelania z dozwoloną prędkością, chodzenia w masce paintballowej na terenie gry, stawienia się o konkretnej godzinie w konkretnym miejscu itd... przykłady można mnożyć ( i nie masz na to wpływu ani wyboru).

Z mojej strony wszystkich serdecznie zapraszam na grę scenariuszową, warunki jakie podaliśmy nie zmienią się.

P.S. Scenariusze są praktycznie przygotowane, czekamy tylko na ostateczne potwierdzenie w jakiej ilości i jaki rodzej pojazdów wojskowych będzie uczestniczył w imprezie ( ma to wpływ na scenariusze).
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Gienia

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 11:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Komisarz napisał:
Spławik napisał:

wlasnie to mnie martwi bo te kulasy juz od dluzszego czasu leza i sa przecenione w skillu...

Jak ktoś się zna na rzeczy, to aż miło poczytać. Działamy na tym rynku najdłużej ze wszystkich istniejących firm i nigdy nie sprzedajemy starych/zleżałych kulek, ani na scenariuszach, ani na turniejach, ani w sklepie czy to "fizycznym" czy internetowym. Musiałbym być skrajnie głupi żeby strzelić sobie takiego samobója. Jeżeli takie kulki się zdarzą to na pewno nikt nieświadomie ich u nas nie kupi. Koniec tematu szczególnie poruszanego przez totalnego nowicjusza.

teraz sprawa najbardziej Was nurtująca czyli odpowiedzi na pytania:"dlaczego FPO?" i "jakie kulki w jakich cenach?".
FPO wprowadziliśmy dlatego, żeby nikt nie jęczał z bólu po dostaniu "kulką dla leśników", czyli taką co przelatuje przez tarcze dla sędziów, żeby zapoznać tych co jeszcze nie znają z kulkami DXS, oraz dla zwiększenia obrotu. Kawa na ławę. Ci którzy, znają i nie chcą, są sponsorowani przez inne marki rozumiemy i liczymy się z tym, że nie przyjadą. To jest normalne na polach komercyjnych, a to jest impreza komercyjna jakby nie patrzeć.

Rodzaje kulek: staramy maksymalnie skrócić czas z podaniem takiej informacji ze względu na mało przewidywalną pogodę. Możemy podać nasze wszystkie kulki, ale część z nich może się nie nadawać na daną pogodę i będą skargi, że podane zostały takie a takie kulki, a faktycznie ich nie ma. Także proszę nam uwierzyć, że to jedyny powód (wszystkie kulki przeznaczone na grę płyną w tej chwili prosto od producenta w kontenerze z kontrolą temperatury i w tym też kontenerze przyjadą do naszego klimatyzowanego magazynu, gdzie tuż przed grą zostaną załadowane na ciężarówkę z agregatem ustawionym na stała temperaturę I TO JEST NORMA).

Ceny kulek: tutaj jest trudniej, ponieważ szalejący kurs złotego, sprawia, że żeby zaproponować uczestnikom maksymalnie korzystne ceny, musimy zminimalizować ryzyko gwałtownej zmiany kursu. Jak wiadomo kurs może się zmienić w godzinę ale im mniej tych godzin pomiędzy ogłoszeniem cen, a imprezą tym większa szansa na niższe ceny.

To jest wszystko w tym temacie. Jeżeli koś nie zrozumiał proszę przeczytać jeszcze raz wolniej i dokładniej.
do góry
Macław

Staż (od roku): 2005
Drużyna: RangeR

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 11:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Deja vu.
Chyba juz gdzies to kiedys slyszalem/czytalem :) Chyba nawet rok temu. Wrrrr

XIII Pluton tez wystawi swoja reprezentacje :)
Z czy bez FPO
do góry
Xymek [AntX]

Drużyna: AntX

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 13:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

AntX tez sie stawi ze swoja reprezentacja :)

1. Szpadliszi
2-12. Czerwone Diabły
13-22 Krejsers
32. Goci
33-?. XIII Pluton
34-38. AntX
do góry
Chrabcio

Staż (od roku): 2015

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 14:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdy wprowadzano w PL FPO byłem przeciwny tej idei, a raczej formie w jaki zostało to zrobione przez jednego z organizatorów, rozumieliśmy to jednak i nie biegaliśmy po każdym wątku torpedując imprezę "nieprzemyślanymi wpisami", wiecie - jakieś tam bzdety o etyce biznesu etc itp...

A tym zatwardziałym polecam skopiowanie gotowych wpisów w sprawie narzekania na FPO - są nawet gotowe deklaracje i odezwy:

http://matys.home.pl/forum/viewtopic.php?t=15709

:)
do góry
Komisarz

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 15:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

over & out
do góry
Yivo

Drużyna: Mentals

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 15:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Komisarz napisał:

Powiedz mi człowieku co Ty wiesz na temat asortymentu Skilla?
Podziel się z nami tymi informacjami, tylko proszę o konkrety a nie o jakieś Twoje wymysły.

Komisarz napisał:

1. FPO :/
2. Draxxusy :/
3. Fotografowanie TYLKO za wczesniejsza zgoda organizatora :/
4. Wpisowe – 60 zł (płatne do 3.11.2008); 75 zł płatne na miejscu :/
...

Jakies plusy?

Żal dupę ściska jak to czytam. Nawet nie chce mi się komentować.

Twój brak wiedzy w temacie przemysłu paintballowego i działalności związanej z organizacją imprez jest zastraszający.
Najbardziej przeraża mnie to, że mimo swojej niewiedzy wypowiadasz się i rzucasz jakieś bzdurne oskarżania.

Taka już jest psychologia tłumu, jak tylko na kogoś można napluć to zawsze znajdzie się jakiś chętny.

I na koniec odpowiadając na twoje pytanie :
Komisarz napisał:

Jakies plusy?

PRZEDE WSZYSTKIM JEDEN:
NIE BĘDZIE CIEBIE.
do góry
Komisarz

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 15:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ej pamietaj że za wlazenie w dupe organizatorowi nie ma dodatkowych zniżek !!!!

I zauważ ze w zadnym poscie nie skreslilem swojej obecnosci na tej imprezie tylko wyrazam swoje zdanie do czego mam prawo wiec sie tak nie ciesz bo Ci jeszcze na zlosc zrobie i sie pojawie

ps. a skoro Ci tak dupe sciska to na miedzianej Ci ten problem rozwiaza :P
do góry
Ciapek

Drużyna: SKILL

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 15:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koniec Offtopic.

Nie ma sensu emocjonować się z tego powodu, że ktoś nie zrozumiał tematu.
Krótkie wyjaśnienie - wątek dotyczy organizacji komercyjnej gry scenariuszowej, gdzie w zamian za relatywnie wyższe koszty uczestnictwa (w stosunku do strzelanek z partyzanta w lesie), uczestnik może oczekiwać wielu atrakcji, jak również profesjonalnego zaplecza dla graczy. Lista rzeczy, których można oczekiwać jest wpisana w pierwszym poście. Post jest nie precyzyjny, bo nie chcemy obiecać czegoś, czego nie będziemy w stanie zrealizować (obiecać i dotrzymać słowa - bezcenne). Jak dotej pory udawało nam się statystycznie dość dobrze wywiązywać z zobowiązań i ci którzy grali, wiedzą że mogą oczekiwać imprezy zorganizowanej na pewnym poziomie.

Jeżeli z jakiegoś powodu (kasa, przekonania, wierność zasadom non-FPO) nie możesz uczestniczyć
w imprezie to szanujemy twoje przekonania, ale wysuwanie fałszywych oskarżeń lub rozpisywanie się nad bezsensownością takiej imprezy to już zachowaj dla siebie. Impreza jest skierowana do każdego, który akceptuje jej warunki i będzie się stosował do zasad przez nas ustalonych. Jeżeli pochłoneła cie misja walki z kapitalizmem i szerzenia równości i sprawiedliwości społecznej, paintball dotowany z budżetu państwa w ramach zasiłków socjalnych i na dodatek dziwnym trafem czytasz "Trybune Ludu" to faktycznie nasza impreza to nie idealne miejsce dla ciebie.

:)
do góry
Spławik

Drużyna: NF/TT

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 16:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A tak baj de wej...
Nie będzie już magicznych ośmiuset metrów z buta... ;P
do góry
Rybka [CzD]

Staż (od roku): 1999
Drużyna: Czerwone Diabły

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 16:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak sobie czytam i doszedłem do wniosku że prawdziwą oznaką postępu w organizacji gier powinna być lista tych którzy napewno nie przyjadą, a dopiero potem tych którzy wpadną i postrzelają.

Chciałbym też zapytać organizatora czy na tej imprezie zostanie zaciągnieta warta przy grochówce aby do końca gry starczyło wkładu warzywno-mięsnego? :)
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> gry scenariuszowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Następny
Strona 2 z 19

Skocz do: